GOŁDAP. 18 maja to wyjątkowy dzień nie tylko dla miłośników pieczenia ciast, ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią sprawiać bliskim słodkie niespodzianki.

Rodzice i uczniowie klas 5a i 5c ze Szkoły Podstawowej nr3 im. Tadeusza Kościuszki co roku organizują kiermasz z okazji „Światowego Dnia Pieczenia”. jak było w tamtym roku, zobaczyć można na poniższym zdjęciu.

Wszyscy przekraczający próg naszej szkoły czuli unoszący się w powietrzu zapach przygotowanych smakołyków. W tym roku ze względu na bardzo trudną sytuację związaną z covid-19 postanowiliśmy uczcić to święto troszkę inaczej, ale równie uroczyście i wyjątkowo. Był to cudowny, rodzinny weekend, podczas którego rodzice dzielili się nowatorskimi przepisami, a także chętnie wracali do smaków dzieciństwa.

Wspólna zabawa daje najwięcej radości. Przenosi nas do świata, w którym wszystko jest możliwe, w magiczny sposób buduje i wzmacnia więzi oraz pomaga się solidnie zrelaksować. I tak było w ten weekend. Dużo uśmiechu, radości, zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu. Serdecznie dziękujemy naszym rodzicom, uczniom.

Justyna Przekop i Joanna Słupecka, wychowawczynie klas 5a i 5c


 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading