GOŁDAP. „Zielone Dni” to cykl zajęć organizowanych przez klub „Przyjaciół Przyrody” ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 2 w Gołdapi z okazji Światowego Dnia Ziemi. Koordynatorką i organizatorką tej proeologicznej imprezy jest Alina Oleszczuk.

„Zielone Dni” kończą w tym roku 18 lat. Osiemnaście lat cudownych proekologicznych działań, akcji, happeningów, wycieczek, obserwacji, doświadczeń, zbiórek, konkursów, warsztatów, integracji, empatii, wszystko to dla dobra ludzi i Ziemi.

W 2020 roku po raz pierwszy spotykamy się wyłącznie wirtualnie. Cieszymy się, że nasza akcja wkracza w pełnoletniość, w okrągłym równie radosnym jubileuszu 450-lecia Gołdapi.
Pomimo koronakryzysu nasze działania rozpoczynamy planowo.

Podczas „Zielonych Dni” w Gołdapi w dniach 30 marca - 6 kwietnia wirtualne, kreatywne, zdalne atrakcje zapewniają gołdapianom gołdapianie i przyjaciele z daleka. Cudowni ludzie, pełni pasji i optymizmu z bijącymi radośnie sercami, które słyszy przyroda.

Hasło tegorocznych „zielonych Dni” to „GOŁDAP PRZYJAZNA NATURZE”.

Wirtualne „Zielone Dni” w Gołdapi bogate będą w zdjęcia, teksty, filmy, piosenki (z wcześniejszych edycji „Zielonych Dni” lubiane i znane gołdapianom), linki do zadań specjalnych lub typowo informacyjne, ciekawostki i relacje ze spotkań.

Każdego dnia przygotuj sobie godzinę na wizytę w wirtualnych „Zielonych Dniach”. Poświęć czas na koedukację :)

Zapraszamy

Alina Oleszczuk

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading