GOŁDAP. Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi przeprowadziło konkurs plastyczny ph. „Maskotka Gołdapi”. Adresowany on był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych na terenie gminy Gołdap. Zadaniem dzieci było wykonanie projektu maskotki symbolizującej nasze miasto w formacie A4 przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych. 9 marca w przedszkolu odbyło się spotkanie komisji konkursowej. Wyłoniła ona 10 prac, które od 13 marca były zamieszczone na przedszkolnym profilu na facebooku. Do 26 marca facebokowicze głosowali na jedną wybraną pracę. Kolejnym etapem konkursu był wybór imienia, Propozycje składali w komentarzach facebookowicze, a zwyciężyło imię, które miało najwięcej reakcji.

Autorem zwycięskiego projektu jest Dawid Dziobkowski. Maskotka będzie nosić imię Herbik, a jego pomysłodawczynią jest Alina Boguszewska.

Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział. Zwycięzcy otrzymają nagrody - niespodzianki. Autorzy 10 prac, które wzięły udział w głosowaniu również otrzymają upominki.

Koordynatorkami konkursu "Maskotka Gołdapi" były Kamila Pluta i Alicja Oszkinis.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading