GOŁDAP. 9 marca w murach Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi gościliśmy panią Aleksandrę Ratasiewicz, która przybyła na zaproszenie pani dyrektor oraz uczniów klas pierwszych. Wizyta tego wspaniałego gościa związana była z cyklem imprez organizowanych w SP5 z okazji obchodów 450-lecia nadania praw miejskich Gołdapi. Pani Ratasiewicz jest osobą bardzo znaną i zasłużoną w środowisku lokalnym. To emerytowana nauczycielka - polonistka gołdapskiego liceum, działaczka społeczna, wspaniały człowiek. Dzieci zadawały pani Aleksandrze wiele pytań. Ciekawiło ich, jak kiedyś wyglądała szkoła, jaki był ulubiony przedmiot i czy praca w szkole była wymarzonym zawodem pani Ratasiewicz. Młodzi odbiorcy tego spotkania z ogromną uwagą wysłuchali wypowiedzi i wspomnień niezwykłego gościa. Okazało się, że pani Ratasiewicz najmilej wspomina swoich uczniów.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe, bardzo ciekawe opowieści nie tylko o pracy , ale także życiu prywatnym i czasach powojennych w naszym mieście. Myślimy, że to nie jest ostatnie spotkanie w naszej szkole. Już czekamy na kolejne.

uczniowie i nauczyciele klas pierwszych SP5

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading