GOŁDAP. 9 marca w murach Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi gościliśmy panią Aleksandrę Ratasiewicz, która przybyła na zaproszenie pani dyrektor oraz uczniów klas pierwszych. Wizyta tego wspaniałego gościa związana była z cyklem imprez organizowanych w SP5 z okazji obchodów 450-lecia nadania praw miejskich Gołdapi. Pani Ratasiewicz jest osobą bardzo znaną i zasłużoną w środowisku lokalnym. To emerytowana nauczycielka - polonistka gołdapskiego liceum, działaczka społeczna, wspaniały człowiek. Dzieci zadawały pani Aleksandrze wiele pytań. Ciekawiło ich, jak kiedyś wyglądała szkoła, jaki był ulubiony przedmiot i czy praca w szkole była wymarzonym zawodem pani Ratasiewicz. Młodzi odbiorcy tego spotkania z ogromną uwagą wysłuchali wypowiedzi i wspomnień niezwykłego gościa. Okazało się, że pani Ratasiewicz najmilej wspomina swoich uczniów.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe, bardzo ciekawe opowieści nie tylko o pracy , ale także życiu prywatnym i czasach powojennych w naszym mieście. Myślimy, że to nie jest ostatnie spotkanie w naszej szkole. Już czekamy na kolejne.

uczniowie i nauczyciele klas pierwszych SP5

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka