GOŁDAP. 6 marca uczennice klasy 5c Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wraz z wychowawczynią Joanną Słupecką z okazji Dnia Kobiet zorganizowały wyjście do kręgielni. Podczas gry dziewczynki miały okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale i świetna forma aktywnego spędzania czasu.

Wszystkie uczestniczki spotkania dzielnie starały się uporać z ciężkimi kulami. Niektórym ta sztuka udawała się bardzo dobrze. Po emocjonującej grze przyszedł czas na ciepłe przekąski. Dwie godziny wspólnej zabawy minęły bardzo szybko. Pełne wrażeń i emocji wróciły do domów, myśląc już o kolejnym spotkaniu w klasowym gronie.

Rożnego rodzaju wyjścia z uczniami wspaniale wpływają na integracje zespołu, dają czas na wymianę poglądów, uśmiechów, a także relaks i wypoczynek.

wychowawczyni

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading