GOŁDAP. „Basia” to filmowa adaptacja książki z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Olejak. Kiedy mamy 5 lat, świat jest wyjątkowo ciekawy. Basia to właśnie 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Czasem Basia jak każdy przedszkolak, napotyka problemy z którymi musi sobie poradzić.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych SP3 w Gołdapi wraz z paniami wybrały się do kina, by zobaczyć, jak główna bohaterka w czterech epizodach stawia dzielnie czoła wyzwaniom codzienności. Zmaga się z domowym bałaganem, powrotem mamy do pracy, radzi sobie
z kolejnymi obowiązkami i nawiązuje nową przyjaźń.

Film animowany „Basia” to historia przyjaźni, która porusza bardzo ważny temat tolerancji. Titi - chłopiec z Haiti, którego spotkały przykrości z powodu odmiennego koloru skóry, w głównej bohaterce odnalazł przyjaciółkę.

Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych chętnie i z zainteresowaniem obejrzały animację.

Bożena Kimera-Dąbkowska
oddziały przedszkolne SP3 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading