GALWIECIE. 5 marca przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Galwieciach wraz z rodzicami obejrzeli widowisko teatralno-taneczne pt. „Opowieść ze Śnieżnej Krainy” w wykonaniu młodych i utalentowanych tancerzy z zespołów Suwalskiego Ośrodka Kultury - „Studia Tańca Dotyk” i „Studia Tańca Radość”.

Aktorzy - tancerze zabrali nas do krainy, gdzie panuje prawdziwa, sroga zima. Tam wraz z dwójką przyjaciół: odważną Kają i Bartkiem, chłopcem z talentem do wpadania w tarapaty, spotkaliśmy Zjawę, która narobiła niemałego zamieszania. Wraz z dwójką przyjaciół próbowaliśmy wybrnąć z kłopotów.

Przeżyliśmy wspaniałą przygodę, która dostarczyła nam dreszczyku emocji. Przekonaliśmy się, że przyjaźń, miłość i empatia potrafią pokonać wszelkie przeciwności i zmienić świat na lepszy.

Barwna opowieść z morałem przeplatana pięknym śpiewem, tańcem, rozbudowane multimedia i widowiskowa oprawa świetlna bardzo nas zachwyciły i wzbudziły i gorący aplauz. (JZ)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading