GOŁDAP. W minionym tygodniu Niepubliczne Przedszkole „U Kubusia Puchatka” realizowało zajęcia dydaktyczne pt. „Kim będę, jak dorosnę – poznajemy zawody naszych rodziców”. Głównym celem spotkań było przybliżenie dzieciom wiadomości na temat wybranych zawodów, uświadomienie znaczenia pracy w życiu człowieka, integracja z rodzicami i opiekunami. Odwiedzili nas min. gołdapscy funkcjonariusze służb mundurowych: straży pożarnej: pan Sebastian i pan Mateusz - tata Mikołaja, straży granicznej pan Michał, oraz żołnierze z 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego: pan Jacek i pani Karolina.

Pan Kuba - ratownik medyczny pokazał dzieciom jak prawidłowo przeprowadzić resuscytacje na fantomie. O zawodzie sportowca opowiedział nam tata Blanki pan Zbyszek. Słodkie spotkanie odbyło się z panią Gosią, która przybliżyła nam zawód sprzedawcy -cukiernika. Grupa maleństw wybrała się do salonu fryzjerskiego mamy Marcela pani Asi, gdzie miały możliwość obejrzeć z bliska pracę fryzjera. Dzięki mamie Aleksandra pani Justynie dzieci dowiedziały się, na czym polega praca w kwiaciarni. Grupa „tygrysków” wcieliła się w zawód florysty i stworzyła swoje flower boxy.

Wszystkim rodzicom i zaproszonym gościom dziękujemy za zaangażowanie, miło spędzony czas oraz upominki.

nauczyciele z Niepublicznego Przedszkola „U Kubusia Puchatka”

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading