GOŁDAP. W minionym tygodniu Niepubliczne Przedszkole „U Kubusia Puchatka” realizowało zajęcia dydaktyczne pt. „Kim będę, jak dorosnę – poznajemy zawody naszych rodziców”. Głównym celem spotkań było przybliżenie dzieciom wiadomości na temat wybranych zawodów, uświadomienie znaczenia pracy w życiu człowieka, integracja z rodzicami i opiekunami. Odwiedzili nas min. gołdapscy funkcjonariusze służb mundurowych: straży pożarnej: pan Sebastian i pan Mateusz - tata Mikołaja, straży granicznej pan Michał, oraz żołnierze z 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego: pan Jacek i pani Karolina.

Pan Kuba - ratownik medyczny pokazał dzieciom jak prawidłowo przeprowadzić resuscytacje na fantomie. O zawodzie sportowca opowiedział nam tata Blanki pan Zbyszek. Słodkie spotkanie odbyło się z panią Gosią, która przybliżyła nam zawód sprzedawcy -cukiernika. Grupa maleństw wybrała się do salonu fryzjerskiego mamy Marcela pani Asi, gdzie miały możliwość obejrzeć z bliska pracę fryzjera. Dzięki mamie Aleksandra pani Justynie dzieci dowiedziały się, na czym polega praca w kwiaciarni. Grupa „tygrysków” wcieliła się w zawód florysty i stworzyła swoje flower boxy.

Wszystkim rodzicom i zaproszonym gościom dziękujemy za zaangażowanie, miło spędzony czas oraz upominki.

nauczyciele z Niepublicznego Przedszkola „U Kubusia Puchatka”

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading