GRABOWO. Miniony tydzień w naszym przedszkolu W SP w Grabowie upłynął pod hasłem „Nie jesteśmy sami w kosmosie”. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat planet, nazw, wielkości oraz ich kolejności w Układzie Słonecznym. Podczas obejrzenia prezentacji na tablicy interaktywnej przedszkolaki zaobserwowały meteoryty, komety oraz zjawiska występowania czarnych dziur i drogi mlecznej.

Na zajęciach w ramach projektu „Przedszkolaki Gołdapi - lepsza przyszłość” dzieci ochoczo zabierały się do prac plastycznych. W ramach eksperymentów stworzyły własną galaktykę w słoiku oraz odcisk nieznanej istoty z masy solnej . Bawiły się przy tym doskonale .

Anna Szermińska

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading