GOŁDAP. 14 lutego w pracowni garncarskiej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi odbyły się zajęcia związane z tematyką dnia świętego Walentego. Uczniowie naszej szkoły chętnie wykonywali figurki z gliny przy użyciu form gipsowych jak i wykrajaków, następnie ozdabiali je stosując farby oraz inne barwniki.

Praca w garncarni jest relaksującym sposobem spędzania czasu. Nieskrępowana radość pracy w glinie, niepowtarzalne wrażenie dotykowe, spożytkowanie nagromadzonego w nas nadmiaru energii, wolna od wszelkich ograniczeń wyobraźnia przekładająca się w formę przestrzenną. Jak to wszystko zrealizować? Glina daje takie możliwości, trzeba tylko puścić wodze fantazji a kształty tworzonych przedmiotów pojawiają się same.

nauczyciel mgr sztuki Joanna E. Szewczak-Muszyńska

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading