GOŁDAP. Z roku na rok ogólnopolska akcja EkoWalentynki - czyli kochamy recykling nabiera coraz większego rozgłosu. Szkoła Podstawowa nr2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi z jeszcze większą mocą organizuje lutowe działania. Gołdapskie proekologiczne ekowalentynki promują naukę, zabawę, uśmiech, empatię, współpracę i przede wszystkim optymizm.

Podczas akcji pokazaliśmy, że jesteśmy niesamowici, zintegrowani, radośni, obowiązkowi, systematyczni. Tak, cała Gołdap, z tysiącami cudownych serc. Gołdap sprzyjająca przyrodzie, sprzątająca, segregująca odpady, szukająca sposobu wyjścia z odpadowego światowego problemu.

Nasz tegoroczny ekowalentynkowy wynik to ponad 3 tony zebranych i wywiezionych do utylizacji odpadów niebezpiecznych. Przez cały rok pokazujemy, że jesteśmy wspaniałą, silną ekipą.

Uważam, że naszą akcją zrobiliśmy cudowny, zimowy ,radosny, kolejny już prezent dla Ziemi i oczywiście Gołdapi z okazji 450-lecia.

Tak jak w poprzednich edycjach, głównym organizatorem akcji w Polsce jest ekolog-podróżnik Dominik Dobrowolski, a partnerami „EkoWalentynek” są: REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – firmy, dzięki którym każdego roku wzrasta w Polsce poziom odzysku i recyklingu zużytych baterii oraz elektroodpadów

Wszystkim zaangażowanym i uczestniczącym w akcji serdecznie dziękuję.

Alina Oleszczuk
koordynatorka EkoWalentynek w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading