GOŁDAP. 14 lutego w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi bawiono się na balu karnawałowo-walentynkowym w bajkowych przebraniach. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, pszczółki, rycerzy, piratów, strażaków oraz inne bajkowe postacie.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często długo wyczekiwany. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły ze swoimi paniami tańcząc przy swoich ulubionych utworach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom. Był to niezwykły dzień, pełen muzycznych i tanecznych wrażeń.

wychowawczynie

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading