GOŁDAP. 11 lutego w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gołdapi po raz kolejny odbył się „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Miał on na celu poznanie zasad obowiązujących w internecie, uświadomienie dzieciom, do czego on służy, jakie są zagrożenia związane z korzystaniem z komputerów, telefonów czy tabletów.

Podczas zajęć przedszkolaki poznały aplikacje Necio.pl oraz Sieciaki.pl, które w całości przeznaczone są dla dzieci. Oglądały bajkę edukacyjną, słuchały piosenek, korzystały z tablic interaktywnych oraz tabletów.
Taka forma zajęć bardzo spodobała się dzieciom, chętnie brały one udział w zajęciach, były aktywne. Dzieci doszły do wniosku, że internet to nie tylko gry i zabaw, ale także nauka poprzez zabawę oraz nieograniczony dostęp do wszelkich informacji.

Marcelina Kossakowska-Dobko
Marta Zajkowska

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading