GOŁDAP. „Nie bądźmy obojętni, gdy komuś smutno jest, gdy ktoś cię potrzebuje, z pomocą szybko śpiesz!” - z takim przesłaniem uczniowie klasy 2c z „jedynki” przedstawili rodzicom, uczniom, nauczycielom i przedszkolakom teatrzyk pt. „Szewczyk Dratewka” Janiny Porazińskiej.

Uczniowie z wielką radością i zaangażowaniem zaprezentowali losy Szewczyka, który miał wielkie serce. W pięknych kostiumach przygotowanych przez rodziców, w bajkowej scenerii wspaniale odegrali swoje role. W głównych rolach wystąpili Michał Gadaszewski jako Szewczyk Dratewka i Eliza Strus jako czarownica. Uczniowie oglądali sztukę z dużym zainteresowaniem, a to głównie zasługa wspaniałej gry aktorów, dziecięcej scenerii, efektów dźwiękowych, dobranej muzyki i tańców. Widownia nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami a rodzice wręczyli słodkie niespodzianki.

SP1 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading