GOŁDAP. 5 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się kiermasz zdrowej żywności pod hasłem „Witaminowy zawrót głowy”. Organizatorką i pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia była Sylwia Kurpios-Sawicka przy współpracy nauczycielki języka polskiego Małgorzaty Obary.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców klas 3b i 6c uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli skosztować różnorodnych warzywno-owocowych przekąsek: sałatek, deserów, kanapek, ciast itp. Stoły uginały się od kolorowych, pięknie udekorowanych i przepysznych dań. Zainteresowanie kiermaszem było zaskakująco duże!
Dochód ze sprzedaży tych wyjątkowych potraw i napojów przeznaczony został na potrzeby rady rodziców, a na szczególne podziękowania zasłużyły panie, które czuwały nad sprawnym przebiegiem kiermaszu:

  • z klasy 3b: Bogdan, Skołysz, Sztabińska, Waplak oraz uczniowie tejże klasy.
  • z klasy 6c: Judzewicz, Boboryk, Przyborowska i Borowa oraz uczniowie: Hania, Zuzia, Julia, Tosia, Emma, Szymon i Adam.

SP3 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading