GOŁDAP. Naszym marzeniem jest tworzenie świata, w którym nie ma przemocy wobec dzieci. Na początku listopada mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie. Przypominamy i uczymy się o tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia. Co roku Przedszkole Samorządowe nr 1 bierze czynny udział w kampanii "Pomarańczowa wstążka" i zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy chcą, by świat dzieci był wolny od przemocy. W tym roku dzieci zaprosiły policjantów z Komendy Powiatowej Policji oraz psycholog panią Agnieszkę Zarzycką z OPS. W trakcie kampanii dzieci z grupy 3-latkówA rozdawały rodzicom i pracownikom przedszkola pomarańczowe wstążki. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane mandarynkami i cukierkami w kolorze pomarańczowym.

Pomarańczowy to kolor ostrzegawczy. Prowadzone w ramach kampanii działania mają ostrzegać, zwracać uwagę. Uczyć widzieć więcej i lepiej.

koordynatorka Monika Jewdokimow

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka