GOŁDAP. „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” to akcja, która nagłaśnia ważny i trudny problem, jakim jest krzywdzenie dzieci i młodzieży. Jej zasadniczym celem jest tworzenie świata, w którym dzieci i młodzież będą czuły się bezpiecznie i szczęśliwie.

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi i Starostwem Powiatowym w Gołdapi aktywnie włączyła się w tegoroczne obchody kampanii „Pomarańczowej wstążki”. Funkcjonariuszki wspólnie z panią Agnieszką Zarzycką, psychologiem z OPS, odwiedziły szkoły na terenie Gołdapi, gdzie rozmawiały z dziećmi o agresji i przemocy oraz o tym, jak zachowywać się w trudnych sytuacjach i gdzie zwrócić się po pomoc.

Symbolem kampanii jest pomarańczowa wstążka, dlatego dla uwieńczenia podjętych w tym czasie działań dzieci przyszły do szkoły ubrane na pomarańczowo lub z pomarańczowymi akcentami w ubiorze, jako ostrzeżenie i protest przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci.

Na zakończenie spotkań policjanci wspólnie z panią Agnieszką Zarzycką i wicestarostą gołdapskim panem Andrzejem Ciołkiem maluszkom rozdali mandarynki i słodycze.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka