GOŁDAP. Jeżeli jedziesz z centrum miasta i już znajdziesz się na ulicy 1Maja, jedź prosto, następnie skręć w lewo na ulicę Jaworową i zaraz skręć w tylnią bramę Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi. Tam nasz "Elektrośmieciuszek "ma swoje nowe lokum.

Zmienił miejsce szyld, nie zmienił chęci zapełniania się po brzegi. Średnio raz na dwa miesiące " jego brzuszek" jest pełny i prosi o odbiór ZSEE. I tak jest już od ponad sześciu lat. Stale powiększają się zbiory, stale powiększa się gołdapska ekodrużyna.

Zapraszamy wszystkie współpracujące instytucje, mieszkańców miasta, rodziców, wychowawców, opiekunów do składania propozycji i ofert, aby udoskonalić nowego „Elektrośmieciuszka”. W jaki sposób zabezpieczyć go przed intruzami, bo jest ich coraz więcej? Wielu jest wrogów naszych działań i wielu chętnych do rozgrabiania, niszczenia naszego miejsca zbiórki ZSEE. Wystarczy tylko wyłożyć płytkami np. podest, może ogrodzenie, a może wiata, ozdobne kamienie, czy elementy z odpadów zaznaczające terytorium naszego „Elektrośmieiciuszka” też mogą być. Może też być praca zbiorowa. W takim miejscu wszystko jest możliwe i wszystko może być super.

Pomyślcie, jak pomóc szkole i miastu. Wszystkie propozycje albo wykonaną już pracę proszę zgłaszać do koordynatorki. Tu wszystko jest możliwe :)

Zróbmy punkt odbioru ZSEE przy SP2 w GOłdapi z prawdziwego zdarzenia.

Serdecznie dziękuję pani Beacie Wieczorek (mama Fabiana z Klubu Naszej Ziemi przy SP2 w Gołdapi) za cudowny szyld "Elektrośmieciuszka". Talerz pięknie informuje i właściwie kieruje, gdzie wyładować ZSEE.

Dziękuję wszystkim superzbieraczom. Działamy dalej...

koordynatorka akcji Alina Oleszczuk
Klub Przyjaciół Ziemi - Przyjaciele Przyrody 3a SP2 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading