BOĆWINKA. 25 października w Szkole Podstawowej w Boćwince odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka i pierwszaka. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Pierwszoklasistom mocniej biły serca, ponieważ wstępowali do braci uczniowskiej. Trzylatki po raz pierwszy wystąpiły w nowej roli przedszkolaka - aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. Całości dopełniła dyrektor szkoły Alicja Różańska, która "zaczarowanym" ołówkiem pasowała każdego malucha i pierwszaka gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom.

Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec uroczystości na wszystkich czekała miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku zorganizowanego przez rodziców.

SP w Boćwince

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading