GOŁDAP. 24 października klasy 4a i 6a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odwiedziły fabrykę bombek. Dzieci złożyły wizytę w konsulacie świętego Mikołaja. Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki, w której produkcja odbywa się ręcznie, a także zapoznanie z procesem powstawania ozdób choinkowych. Obejrzały proces wytwórczy od szklanej rurki do gotowego produktu. W trakcie zwiedzania fabryki dzieci uczestniczyły w warsztatach i malowały własne bombki. Na jednokolorowych bombkach tworzyły fantazyjne wzory własnego pomysłu, które później zabrały ze sobą. Dzieci zobaczyły, ile pracy, wysiłku i cierpliwości wymaga przygotowanie bombki do sprzedaży. Najbardziej podobało się muzeum bombek i baśniowe komnaty.

Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń. A bombki, które uczniowie wykonali podczas warsztatów będą przepiękną ozdobą na choinkach w domach dzieci.

SP3 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading