GOŁDAP. 18 października grupę sześciolatków B ze Szkoły Podstawowej nr 3 odwiedzili funkcjonariusze SG: st. chor. SG Agnieszka Bernatowicz i sierż. sztab. SG Marcin Kupibida.

Dzieci miały okazję zapoznać się z trudną i odpowiedzialną pracą funkcjonariuszy. Opowiedzieli oni o zadaniach, którymi się zajmują. Główną atrakcją spotkania było przybliżenie roli psa w służbie. Przewodnik psa omówił zasady bezpiecznego zachowania się wobec czworonoga. Każdy przedszkolak na zakończenie spotkania mógł podejść do czworonoga, pogłaskać go i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie to wywołało wielki entuzjazm i serdeczne uśmiechy. Na koniec uczniowie wręczyli funkcjonariuszom podziękowania. Dziękujemy naszym gościom za przybycie.

wych. Urszula Masiulaniec

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading