GOŁDAP. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wybrali się na wycieczkę do Białostockiego Teatru Lalek. Obejrzeli przedstawienie „ Robot i Motylek“ o trwałych i głębokich uczuciach, jakie mogą połączyć każdego z nas. Spektakl powstał na podstawie historii napisanej przez litewską autorkę Vytautė Žilinskaitė.

„To opowieść o robocie, który zakochuje się w stworzeniu z zupełnie innego świata – w motylku. Dzięki krótkiej znajomości mechaniczny bohater odkrywa prawdziwe uczucia, takie jak miłość, empatia, przywiązanie, ale również i strach, i żal.”

Przedstawienie poprzez interaktywny charakter zaprasza dzieci do bezpośredniego udziału w przygodach sympatycznego robota i jego przyjaciół.

Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych "Kto pracuje w Białostockim Teatrze Lalek?". Spotkali się z reżyserem, który opowiedział o ludziach pracujących w teatrze oraz o ich zdolnościach potrzebnych do wykonywania zawodu. Była to wizyta zawodoznawcza w ramach realizowanej w szkole innowacji pedagogicznej „Poznajemy świat zawodów.”

SP1 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading