GOŁDAP. „Pasuje was na uczniów klas 1a, 1b i 1c szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi” - takimi słowami dyrektor Leszek Retel uroczyście przyjął siedemdziesięcioro troje pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły.

Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów, zwana także ślubowaniem, odbyła się 3 października. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wojciech Hołdyński - przewodniczący rady miejskiej, Józef Wawrzyn - wiceprzewodniczący rady miejskiej, Zbigniew Makarewicz - przewodniczący komisji rady miejskiej ds. skarg, wniosków i petycji, Agnieszka Wojtala - inspektor wydziału oświaty i spraw społecznych w UM w Gołdapi, Urszula Rudziewicz - członek rady rodziców oraz rodzice, babcie, dziadkowie i rodzeństwo naszych pociech. W ich obecności pierwszaki obiecały, że będą dobrymi Polakami.

Dzieci do uroczystości przygotowały wychowawczynie: Jolanta Naumowicz-Repucha, Ewa Beata Jusińska i Ewa Jurewicz, dekorację wykonała Marzanna Zadroga, nagłośnienie zapewnił Mirosław Bobrwski, a całość poprowadziła Sylwia Kurpios-Sawicka.

Pełnoprawnym uczniom życzymy dotrzymania danego słowa. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu ślubowania, a wszystkim obecnym za uświetnienie tej niezwykle ważnej w tradycji naszej szkoły uroczystości.

Ewa Jurewicz

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading