GRABOWO. Jednodniowe święto tabliczki mnożenia, które odbyło się 4 października w naszej szkole, to dzień symboliczny. Miał na celu zachęcić wszystkich do jej przypomnienia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczki mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Aby jej utrwalanie nie kojarzyło się uczniom z nudnym odpytywaniem, a może nawet wręcz przeciwnie – by było przyjemnością, koordynatorki Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia: Małgorzata Abramowicz i Grażyna Pietruszewska przygotowały różne gry w taki sposób, by uczniowie bawili się mnożeniem. Podczas przerw uczniowie grali w gry z użyciem kart Grabowskiego, bawili się w „Kabum”, układali wieżę na mnożenie, układali domino z tabliczki mnożenia grając w karty „ Ja mam, kto ma?”. Zabawa odbywała się pod czujnym okiem koordynatorek przedsięwzięcia oraz z pomocą uczniów klas 7 i 8. Zwycięzcy poszczególnych gier otrzymali vouchery zwalniające z jednej pracy domowej lub voucher pozwalający otrzymać jeden dodatkowy punkt na kartkówce.

Dzień tabliczki mnożenia cieszył się dużym zainteresowaniem - zarówno uczniowie, jak i starsi chętnie uczestniczyli we wspólnej zabawie.

Małgorzata Abramowicz, Grażyna Pietruszewska
SP w Grabowie

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading