GOŁDAP. W Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gołdapi duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem. 18 września we wszystkich grupach wiekowych odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką policji mł. asp. Martą Anuszkiewicz, pracującą w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi.

Policjantka rozmawiała z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, w których miejscach można przechodzić przez jezdnię oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. W formie praktycznej przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Przypomniała również zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci jako uczestników ruchu drogowego. Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi zwierzętami.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.

Dziękujemy pani Marcie za miłe i pouczające spotkanie.

Alicja Oszkinis

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading