GOŁDAP. 14 września uczniowie klasy 7a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi wzięli udział w rajdzie rowerowym ph. ”Poznajemy uroki naszej okolicy - ścieżkami Green Velo”.

Przemierzając drogi i leśne dukty naszej gminy uczniowie wraz z opiekunami dojechali do domu swojego kolegi Jaśka. Po krótkim odpoczynku i zjedzeniu pieczonych kiełbasek młodzież przystąpiła do wspólnej zabawy. Niewątpliwie największą atrakcją poza grą w siatkówkę czy badmintona była jazda na rowerze „Wigry”. Dla opiekunów było to wspomnienie młodości , dla uczniów odkrycie , że blokując pedały do tyłu rower hamuje.

Uśmiechnięci i nieco zmęczeniu bezpiecznie wróciliśmy do domu. W czerwcu planujemy wizytę w puszczy i odkrycie głazów Wilhelma. Serdecznie dziękujemy opiekunom za wspaniałą opiekę i nadążenie za nami .

Karolina Rzędzian

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading