GOŁDAP. Uczniowie z klasy 1b z SP3 już po raz drugi przyłączyli się do obchodów nietypowego święta, a mianowicie Międzynarodowego Dnia Kropki, którego celem jest rozwijanie u dzieci pomysłowości, kreatywności, wytrwałości w pokonywaniu trudności i wiary we własne możliwości. Tego dnia na lekcjach wystąpiły wszystkie rodzaje aktywności uczniów, których bohaterem była oczywiście „kropka”.

W związku z tym, iż kolejny rok uczestniczymy w Ogólnopolskim Programie „ Uczymy dzieci programować”, większą część zajęć tego dnia poświęciliśmy kodowaniu i programowaniu. Uczniowie utrwalali kierunki na wirtualnej macie do kodowania, przypomnieli sobie sekwencje kolorów kodując drogi dla Ozobota i tworząc „łańcuszek talentów”. Nowym elementem z dziedziny kodowania było zapoznanie uczniów z grą Mistrzów Kodowania „Dotta”, która daje nieograniczone możliwości zabawy i nauki.

wychowawczyni klasy Ewa Beata Jusińska

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading