GOŁDAP. W poniedziałek, 2 września, o godzinie 9 w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły Sylwia Ostrowska, witając wszystkich uczniów, rodziców, pedagogów oraz zaproszonych gości. Szczególne powitanie skierowała do nowych uczniów z klas pierwszych i oddziałów zerowych. Życzyła zarówno im, jak i pozostałym uczniom, dużo radości i samych sukcesów w nowym rok szkolnym. Przedstawiła organizację roku szkolnego.

Następnie w imieniu burmistrza Gołdapi głos zabrała skarbnik gminy Joanna Łabanowska. Przypomniała o zadaniach i obowiązkach uczniów i nauczycieli, wspomniała także o zmianach, jakie czekają szkołę tj. termomodernizacji oraz remoncie łazienek szkolnych. Życzyła wszystkim zebranym sukcesów, radości i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2019/20120.

Kończąc uroczystosć dyrektor szkoły oznajmiła, że rok szkolny2019/2020 uważa za otwarty. Następnie uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas.

SP1 w Gołdapi

 

 


Wyszukiwarka

Loading