GOŁDAP. Z okazji Światowego Dnia bez Papierosa w SP nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi klasa 4a zaprezentowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom przedstawienie pt. „Sąd nad Papierosem”. Uczniowie wcielili się w role prawników, biegłych i świadków. Papieros wprowadzony na salę rozprawy pod eskortą policji został skazany na dożywotni zakaz opuszczania paki, ponieważ przebieg rozprawy wykazał, że jest on winien zarzucanych mu w akcie oskarżenia czynów. W trakcie przewodu sądowego wykazano podstępne i świadome działanie oskarżonego. Udowodniono, że powoduje on uzależnienia, wywołuje groźne choroby oraz rujnuje zdrowie przez działanie zawartych w nim substancji.

Aby występ zakończyć mocnym akcentem, uczniowie wystąpili z transparentami antynikotynowymi, które po odwróceniu utworzyły motywujący apel: NIE PALMY!

SP5 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading