GOŁDAP. Z okazji Dnia Dziecka, klasa 3a ze Szkoły Podstawowej nr 1 wybrała się na wycieczkę do Suwałk. Główną atrakcją były zajęcia w Ośrodku Edukacyjnym Biblioteki Publicznej Midicentrum. Panie instruktorki przygotowały naszej klasie fascynującą lekcję z robotyki uzupełnioną zajęciami kreatywnymi z różnych dyscyplin. Dzieci uczyły się programowania z zestawami Lego Mechanizmy. Każde dziecko dostało klocki w kształcie krokodyla, które musiało od podstaw złożyć. Zwieńczeniem pracy było odpowiednie zaprogramowanie zwierzaka, aby ruszał paszczą na czujnik ruchu. Wszyscy wykonali zadanie doskonale i z radością obserwowali efekty.

Na koniec wycieczki klasa pojechała do Plazy, gdzie największą frajdę sprawiło dzieciom zjeżdżanie z olbrzymiej, zakręconej zjeżdżalni. Radosnym śmiechom nie było końca.

Mamy nadzieję, że co roku, tak wesoło będziemy spędzali nasze małe święto.

SP1 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading