GOŁDAP. W dniach 23-24 maja grupy: „Krabiki” i „Rekinki” z oddziałów przedszkolnych SP3 w Gołdapi zaprosiły swoich kochanych rodziców na program z okazji „Dnia Mamy i Taty”, który składał się z części wokalno-recytatorskiej i tanecznej.

Uroczystości rozpoczęły się od powitania przybyłych gości oraz zaproszenia do obejrzenia występu. W części wokalno-recytatorskiej dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, z kolei w części tanecznej przedszkolaki zatańczyły taniec „Grozik” (grupa „Rekinki”) oraz taniec „Toca, toca” (grupa „Krabiki”).

Rodzice z dumą i ze wzruszeniem słuchali i oglądali swoje pociechy. Największe emocje wywołały piosenki pt. „Kocham cię mamo” i „W kapeluszu mego taty” w grupie „Rekinków” oraz „Jesteś mamo skarbem mym” i „Małe serduszko” w grupie „Krabików”.

Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali prezenty i laurki wykonane przez swoje pociechy.

wychowawczynie

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading