GOŁDAP. Z okazji „Światowego Dnia Pieczenia” uczniowie klas 4a i 4c Szkoły Podstawowej nr 3 wraz ze swoimi rodzicami zorganizowali szkolny kiermasz słodkości.

W czwartek, 16 maja wszyscy przekraczający próg szkoły mogli poczuć unoszący się w powietrzu zapach przygotowanych smakołyków. Wypieki sprzedawane były od rana, a wybierać było w czym. Były babeczki, kokosanki, ciasta, ciasteczka oraz kolorowe lizaki cake pops, a także wielosmakowe galaretki. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie i nasycić swoje brzuszki. Wesołą atmosferę podkreślały również cukierkowe dekoracje oraz unoszące się nad stołami balony. Warto korzystać z okazji, jaką jest „Światowy Dzień Pieczenia”, żeby popróbować nowych smaków, a przede wszystkim wspaniale się bawić i sprawić przyjemność najbliższym. To był wyjątkowy dzień, podczas którego obecni rodzice dzielili się nowatorskimi przepisami, a także chętnie wracali do smaków dzieciństwa: serników, jabłeczników i ciast drożdżowych. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele edukacyjne.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za owocną współpracę, pomoc i zaangażowanie w organizację kiermaszu.

rada rodziców oraz wychowawczynie klas 4a i 4c

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading