GOŁDAP. Klasa 4a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wraz z wychowawczynią i panią wicedyrektor od 13 do 15 maja spędziła czas w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” położonym niedaleko Giżycka.

Pierwszego dnia pobytu dzieci wzięły udział w symulacjach medycznych i wcielały się w role poszkodowanych. Dowiedziały się również, jak ratować życie w sytuacjach zagrożenia. Po kolacji czekały na nie kolejne atrakcyjne zajęcia - strategiczna gra negocjacyjna, w której uczniowie zamieniali się w dorosłych przedsiębiorców, rozwijali swoje firmy i dążyli do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Następnego dnia klasa podzielona na dwie grupy zmierzyła się z zadaniami przygotowanymi na terenie najbardziej znanego giżyckiego zabytku - Twierdzy Boyen. Po powrocie do ośrodka odbyły się warsztaty integracyjne ,,Ja i moja klasa". Wieczorem uczniowie miło spędzili czas przy ognisku, piekąc kiełbaski i biorąc udział w różnych zabawach prowadzonych przez animatorki.

W środę dzieci mogły skorzystać z jeszcze jednego bloku zajęć. Najodważniejsi zaleźli się w środku dmuchanych kul i przemieszczali się w nich po boisku.

Pomimo zmęczenia i niesprzyjającej pogody uczniowie wrócili do Gołdapi zadowoleni, pełni nowych wrażeń i niezapomnianych chwil.

SP5 w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading