GOŁDAP. 15 maja w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych odbył się Regionalny Konkurs „W świecie bajek i baśni polskich - drogowskaz bezpiecznego życia”. Wzięli w nim udział uczniowie SOSW nr 1 z Suwałk, OSW dla Dzieci Głuchych w Olecku i ZPEW w Gołdapi. Uczestnicy rozwiązywali test, który obejmował pytania zamknięte i otwarte. Zwycięzcy otrzymali z rąk wicestarosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka i dyrektor ZPEW Anny Kuskowskiej dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Urząd Miejski w Gołdapi.

Wyniki przedstawiają się następująco:
  I miejsce: Jędrzej Wojtkowski – SOSW nr 1 w Suwałkach
  II miejsce: Andżelika Kozic – ZPEW w Gołdapi
  III miejsce: Patryk Tumanowicz – OSW dla Dzieci Głuchych w Olecku

Na uczestników czekała również atrakcja przygotowana przez organizatorów. Otóż mieli oni okazję odwiedzić tężnie solankowe, skorzystać z seansu w grocie solnej i napić się leczniczej wody mineralnej.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading