GOŁDAP. 11 maja dzieci z grupy pięciolatków A z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi uczestniczyły w wycieczce do księgarni „Book Book”. Celem wyprawy było zachęcenie dzieci do sięgania po ciekawe książki, zapoznanie z pracą księgarza oraz wyposażeniem księgarni. Maluchy dowiedziały się również, skąd biorą się książki w księgarni i czym różni się ona od biblioteki.

Przedszkolaki były zachwycone kolorowym światem książek, bogactwem pozycji, efektownymi oprawami i ilustracjami. Dowiedziały się, jakie są etapy powstawania książki, od pomysłu do gotowego dzieła.

Panie w księgarni pozwoliły przedszkolakom obejrzeć różne rodzaje książek i odpowiadały na liczne pytania zadawane przez młodych czytelników. Na koniec spotkania otrzymały drobne upominki.

Monika Jewdokimow

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading