POWIAT GOŁDAPSKI. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi zaprasza wszystkich uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych powiatu gołdapskiego do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”.

Jak co roku realizowany jest w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „ Razem bezpieczniej”. Adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 1-3 i odbędzie się w 3 etapach: szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Szczegółowy regulamin organizowanego konkursu zostanie przesłany do wszystkich Szkół Podstawowych w naszym powiecie.

Kilka informacji na temat prac. Należy je wykonać w formacie A3 techniką dowolną (bez materiałów sypkich i odpadających). Mogą być wykonane w formie komiksów i plakatów. Nie należy ich rolować ani oprawiać. Organizatorzy nie odsyłają prac i stają się one ich własnością.

Na prace związane z bezpieczeństwem, widzianym oczami dziecka czekamy do 12 kwietnia br. Gołdapscy policjanci przeprowadzą etap powiatowy tego konkursu, wyłonią laureatów i prześlą zwycięskie prace do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, gdzie poznani zostaną zwycięzcy konkursu.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tej plastycznej zabawie i wykazania się ciekawymi pomysłami.

KPP w Gołdapi

 

 


Wyszukiwarka

Loading