GOŁDAP. Kiermasz w oddziałach przedszkolnych SP3Kiermasz bożonarodzeniowy stał się już niemal tradycją w naszej przedszkolnej społeczności. Organizowany po raz trzeci nadal cieszył się dużym zainteresowaniem.

Przygotowane stoiska wręcz uginały się od przygotowanych przez rodziców wspaniałości. Kto nas odwiedził wie, że można było zaopatrzyć się niemal we wszystko, co było potrzebne do przygotowania świąt. Aromatyczne pierniczki, ciasta, miody, torty bezowe, choinkowe ozdoby, elementy dekoracyjne, siano pod świąteczny obrus, mydełka, a nawet poduszki. Było zatem w czym wybierać i co degustować.

Jesteśmy pełne uznania dla ogromnego zapału, wkładu pracy i zaangażowania rodziców naszych przedszkolaków. Dziękujemy również wychowawczyniom wszystkich grup za przyłączenie się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.

SF-K, AK-P
SP3 w Gołdapi

 

 
Wyszukiwarka

Loading