Loading
 
 
 
 


GOŁDAP. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny i literacki pt. „Niepodległa, Niepokorna!”, skierowany do uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z terenu gminy Gołdap.

Komisja powołana przez organizatorów wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Część literacka:

  • laureatami w kategorii uczniów klas 4-6 szkół podstawowych zostali: Hanna Galińska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi; Rafał Karwel - Szkoła Podstawowa w Galwieciach
  • laureatami w kategorii uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej i gimnazjów zostali: Martyna Drażbo, Sylwia Żuk, Julia Konieczny, Oliwia Bagińska, Mateusz Figurski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi

Część plastyczna:

  • laureatami w kategorii uczniów klas 0-1 szkół podstawowych zostali: Jakub Bitowski, Wojciech Trzciński, Anna Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi; Wiktoria Jurkojć, Wiktoria Miazek, Weronika Bronicka - Szkoła Podstawowa w Galwieciach
  • laureatami w kategorii uczniów klas 2-3 szkół podstawowych: Amelia Orzechowska - Szkoła Podstawowa w Galwieciach
  • laureatami w kategorii uczniów klas 4-6 szkół podstawowych zostali: Emilia Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
  • laureatami w kategorii uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej i gimnazjów zostali:
    I miejsce: Natalia BItel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
    II miejsce: Julia Misiun - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
    III miejsce: Mateusz Zawadzki - Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

Opiekunami (nauczycielami prowadzącymi) uczestników konkursów są: Małgorzata Jejer, Anna Milewska, Anna Budzińska, Helena Galińska, Lilia Bogdańska, Iwona Abramowicz,Iwona Malek, Marta Łoboda, Beata Kaczmar i Barbara Girtler.

Wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada o godz. 10.45 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi podczas uroczystości upamiętniającej 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Organizatorzy konkursu: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi i Stowarzyszenie “Szkoła pod lasem”.