GOŁDAP. Uśmiech i pogoda ducha są niezbędne w życiu i pomagają znieść przeciwności losu, uczą dystansu do drobnych niepowodzeń.

5 października w oddziałach przedszkolnych w SP3 w Gołdapi zorganizowany został „Dzień Uśmiechu”. Tego dnia na dzieci czekała niespodzianka. Wszystkie grupy odwiedziły niesamowite postacie z filmów animowanych: „Kraina lodu” i „Franklin”. Podczas tej wizyty radosne uśmiechy na twarzach dzieci nie miały końca. W przedszkolu czekało również wiele innych atrakcji. Były zabawy przy muzyce, pokaz śmiesznych minek, konkursy i zadania dla dzieci takie jak słodki uśmiech oraz malowanie farbami radosnej, żółtej buźki. W nagrodę za cudowne uśmiechy wszyscy dostali cukierki, lizaki, ordery uśmiechu oraz balony z emotikonami.

Był to naprawdę radosny, uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków oraz mieszkańców naszego miasta.

SP3 w Gołdapi

 

 
Wyszukiwarka

Loading