Loading


GRABOWO. Pełni werwy i zapału rozpoczynamy rok szklany 2018/2019. Cała społeczność naszej szkoły zebrała się na sali gimnastycznej, aby rozpocząć wspólne zmagania i przeżywania wzlotów i upadków na drodze kształcenia, którą zaproponuje nam aktualny rok. Pani dyrektor powitała nas z uśmiechem, a szczególnie miło przywitała najmłodszych naszych uczniów - pierwszoklasistów oraz przedszkolaków. I oczywiście życzyła wielu sukcesów w nauce i zaprosiła na pierwsze ważne uroczystości, które nas czekają niebawem.
Zatem do zobaczenia i... do pracy!

SP w Grabowie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!