Loading


GOŁDAP. W dwóch częściach odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi. O 9.00 była uroczystość dla młodszych dzieci, o 11.00 dla starszych. Dyrektor placówki Leszek Retel przypomniał m.in. jakie inwestycje udało się w ostatnim okresie zrealizować i jakie są planowane. Zapowiedział m.in. wykonanie nowego ogrodzenia szkoły oraz termomodernizacji budynków. Wspomniał też o uczniu, którego nazwiska nie wymienił, który znalazł się wśród najlepszych w Europie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”. Po rozpoczęciu roku dla starszych dzieci na podwórku odbyło się uroczyste otwarcie nowych boisk szkolnych. Inwestycja ta kosztowała około 1,3 mln złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!