Loading


GOŁDAP. W piątkowe popołudnie 15 czerwca grupa pięciolatków „A” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi obchodziła święto rodziny. Z tej okazji dzieci wspólnie z wychowawczynią przygotowały imprezę w plenerze. Spotkanie odbyło się w Lesie Kumiecie.

Impreza rozpoczęła się występem przedszkolaków. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie wręczyły wykonane przez siebie upominki i złożyły rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Rodzice nagrodzili występy dzieci brawami. Niektórzy byli bardzo wzruszeni.

Następnie przy ognisku zebrani goście upiekli pyszne kiełbaski. Po posiłku nastał czas wesołych zabaw i konkursów. Były skoki w parach na skakankach, rzucanie do celu, wyścigi par trzymających się za ubranie, zabawy z balonami, gra w zbijanego i wiele innych. Zwycięzcy zostali nagrodzeni kolorowymi medalami . Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Serdecznie dziękuję państwu Siwczyńskim za pomoc z organizacji imprezy.

Jolanta Naumowicz-Repucha

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!