Loading


GOŁDAP. W Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowana została wystawa zdjęć "Gołdap dawniej i dziś". Dzięki uprzejmości rodziców i nauczycieli, którzy przeszukali archiwa domowe, na ekspozycji znalazły się fotografie przedstawiające miasto z przed wojny, z czasów PRL i współczesne. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy zadawali pytania o miejsca, których już nie ma (np. ośrodek na "rybakówce", plaża "wojskowa"). Były zaskoczone, że w parku była kiedyś czapla, a ich nauczycielki wyglądały zupełnie inaczej. Była to okazja do wspomnień i poznania historii Gołdapi.

Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nam swoje fotografie. Podziękowania dla Domu Kultury za użyczenie ram, OHP za antyramy i sztalugi oraz szkole muzycznej za sztalugi.

Katarzyna Miernik, Wioletta Waraksa

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!