Loading


GOŁDAP. Dwunastego czerwca w SP1 odbył się festyn rodzinny. Patronatem honorowym imprezę objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto. Zaproszono na nią rodziców, dzieci i ich najbliższych. Całe boisko zmieniło się nie do poznania. Pojawiły się przepiękne, kolorowe balony, stoiska „Studio paznokci”, „Studio tatuażu”, „Malowanie twarzy” oraz „Modelowanie balonów”. Program był tak urozmaicony, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego. Naszym pociechom najbardziej przypadła do gustu dmuchana zjeżdżalna, tor przeszkód, rzutki oraz trampoliny. Animatorki - panie Ewa Mioduszewska i Ewelina Banach-Bardońska przeprowadziły przeróżne zabawy, gry i animacje tj. prześciganie liny, zabawy z matami, tor przeszkód, chodzenie na szczudłach, narty, taniec pod liną i wiele innych. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek. Dzieci pokazały swoje umiejętności taneczne podczas „dyskoteki pod chmurką” trwającej przez cały festyn. Odbył się również happening przygotowany prze klasę 3c pt. „Chrońmy oceany” oraz „Parada Postaci Literackich”, w której jury wybrało najciekawsze przebranie. Pierwsze miejsce zajęła Anna Wądołowska (kl. 3a), drugie miejsca Damian Leoniak (kl. 1b) i Anna Olędzka (kl. 1b), trzecie miejsca Olivia Papadic (kl. 3a) i Emilia Jabłońska (kl. 2a).

W trakcie trwania imprezy wszyscy mogli raczyć się grillowaną kiełbaską, watą cukrową, popcornem, owocami, napojami i wspaniałymi wypiekami klas zerowych. Nie zawiedli też rodzice, jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba służą pomocą.

Wszyscy, którzy tego dnia spędzali z nami czas odczuwali radość, a atrakcje zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały, że wspólne zabawy to dobry sposób na integrację rodziny.

Organizatorki festynu: Ewa Mioduszewska, Sylwia Ostrowska, Martyna Gołębicka, Ewelina Banach-Bardońska, Marzena Zienda-Pawluczuk.

SP1 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!