Loading


BOĆWINKA. 5 czerwca dzieci z przedszkola i klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Boćwince uczestniczyły w wycieczce do Ełku. Pierwszą atrakcją tego dnia był seans filmowy. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały film pt. „Futrzaki ruszają na ratunek”. Następnie uczestnicy wycieczki wybrali się na teren Ełckiej Kolei Wąskotorowej, podziwiali lokomotywy, wagony oraz różne eksponaty związane z rozwojem i funkcjonowaniem kolei. Po obejrzeniu zabytkowego taboru EKW dzieci wyruszyły na przejażdżkę kolejką. Podczas podróży (trasa Ełk - Sypitki – Ełk) podziwiały piękno przyrody i malownicze mazurskie tereny. Wycieczka była udana i zostanie na długo w pamięci.

SP w Boćwince

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!