Loading


GOŁDAP. W dniach 7-8 czerwca klasy 5a i 5b wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do stolicy. Warszawa zachwycała swoim pięknem, bogactwem zabytków i urokiem Starego Miasta. Uczniowie zwiedzali pałac w Wilanowie, Zamek Królewski, starówkę oraz zoo. Dodatkowymi atrakcjami była wizyta w papugarni, parku trampolin oraz na PGE Stadionie Narodowym. Pogoda sprzyjała poznawaniu naszej kultury i dziedzictwa narodowego. Niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów tym bardziej, iż w piątek byli świadkami przyjazdu przedstawicieli państw Bukaresztańskiej Dziewiątki do Zamku Królewskiego.

organizatorzy wycieczki

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!