Loading


Przyjaciele Przyrody z 1a SP2 informują

GOŁDAP. 8 czerwca włączyliśmy się w obchody XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Wysłuchaliśmy wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima. W Bibliotece Publicznej w Gołdapi czytały nam panie Emilia Wakuluk i Maria Krajewska.

Przez cały rok szkolny 2017/2018 w naszej klasie trwała akcja „Czyta Mama, czyta Tata, czyta Pani, czytam i Ja.” W czytaniu wspierały nas wychowawczyni pani Alina Oleszczuk i szkolna bibliotekarka pani Barbara Zadunajska.

Przez cały rok szkolny w naszej szkole utrzymaliśmy pierwsze miejsce w czytelnictwie. Wspaniale być książkowym liderem. I jak tu nie kochać Ciebie książko :) Dziękujemy.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!