Loading


GRABOWO. 29 maja już po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie wzięli udział w specjalnych zajęciach poświęconych promowaniu zdrowego stylu życia. Uczniowie klas 4-7 przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania się oraz wymieniali przykłady prozdrowotnych zachowań. Chętnie też uczestniczyli w ćwiczeniach ruchowych z elementami tańca, które przygotowała pani prowadząca zajęcia. Wspólne tańce na sali gimnastycznej wprawiły naszych uczniów w dobry nastrój, jak za każdym razem. Cieszymy się, że nasi uczniowie mogą uczestniczyć w niecodziennych zajęciach prowadzonych jako jedno z przedsięwzięć w ramach projektu Interreg Polska-Litwa.

Brygida Mościńska
SP w Grabowie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!