Loading


GOŁDAP. Na początku maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się niezwykle poruszający i przejmujący spektakl pt. „Zrozumieć zutyzm”, który został zaprezentowany przez uczniów klas 4a, 4d, 5a, 5b, 5c pod opieką pań Anny Waszkiewicz i Katarzyny Witczak.

Głównym przesłaniem tego dnia było podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu. Edukowanie oraz budowanie tolerancji i otwartości społeczeństwa na problemy innych. Pogłębienie oraz promowanie wiedzy o tym, że wśród nas żyją osoby ze spektrum autyzmu.

Spektakl powstał z myślą o kwietniowych obchodach Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Zmusza on do refleksji, a przede wszystkim porusza serca wszystkich bez względu na wiek.

Anna Waszkiewicz
SP3 w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!