Loading


GOŁDAP. 25 maja w naszej placówce odbyły się obchody Dni Rodziny i Dnia Matki. Uczniowie i ich rodzice mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dzieci bawiły się w małych ogrodników i własnoręcznie sadziły kwiaty dla mamy. Miały okazję pomalować twarz i zamienić się w bajkową postać. Mogły wcielić się w artystę malarza i sprayem namalować obraz. Dzieci chętnie wykonywały figurki z masy solnej i je zdobiły. Nie mniejszym powodzeniem cieszyło się stanowisko „małego chemika”, na którym można było poczuć się, jak prawdziwy naukowiec i dokonać wybuchu wulkanu czy napompować balon bez dmuchania. Każde dziecko mogło wkroczyć do „kolorowej krainy” i kredą wyczarować na chodniku bajkowy świat. Imprezę plenerową odwiedzili ratownicy, którzy uczyli dzieci, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy mieli też okazję wziąć udział w zabawach sportowych oraz z chustą animacyjną. Nie zabrakło poczęstunku. Uczestnicy przez cały czas zabawy mogli spożywać kanapki, ciasto, owoce. Jedną z atrakcji były lody, a na koniec zabawy uczestnicy zgromadzili się przy ognisku i piekli kiełbaski.

ZPEW w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!